Strona została zrealizowana w tym celu, aby umożliwić kontakt z zarządem, animację i zgromadzenie wszystkich dokumentów, od najstarszych do najnowszych, związanych ze Stowarzyszeniem Salezjanów Współpracowników, i w ten sposób służyć konsultacji zainteresowanych osób.

W odróżnieniu od poprzedniej, nowa wersja strony powstała w języku włoskim, i może zostać przetłumaczona w następujących językach: niemieckim, angielskim, francuskim, portugalskim, polskim (jeżeli wersja strony w tych językach zostanie przesłana przez delegatów regionów zainteresowanych tymi językami), ale dotyczy to tylko dokumentów, chociaż wiele z nich jest jedynie po włosku lub jest przetłumaczonych na niektóre z przytoczonych języków.

Starano się stworzyć stronę w miarę szybką, ale przede wszystkim - o łatwym i bezpośrednim zastosowaniu (dostępie).

Oczywiście będziemy wdzięczni za sugestie i uwagi, aby polepszyć nawigację i jakość naszego website. Liczymy na współpracę tych, którzy są w stanie dostarczyć tłumaczenie dokumentów w różnych językach: dokumentów już opublikowanych lub tych, które mają być wydane.

Gdy chodzi o informacje ze świata Stowarzyszenia prosi się o przesyłanie ich na adres ANS, aby zostały one opublikowane i podane do wiadomości całej Rodziny Salezjańskiej!

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.